Укрaинскиe писaтeли | SEclub.org
Укрaинскиe писaтeли
Все новые
Шевчеко очень нравится особенно его политические типа-и живым и ненародженым... также Василь Симоненко-Ти знаєш, що ти - людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя - єдина, Мука твоя - єдина, Очі твої - одні. и обожаю Ліну Костенко-,тут вообще трудно что то выбрать,все отличное!прямо цитировать и цитировать.... ну например-Цей ліс живий. У нього добрі очі. Шумлять вітри у нього в голові. Старезні пні, кошлаті поторочі, літопис тиші пишуть у траві. или так -Усе на світі варто пережити І кожен фініш - це по суті старт І наперед не треба ворожити І за минулим плакати не варт! а вот еще -

Ссылка на пост
Всего сообщений: 24
*
slaventei7
ts 29 мая 2010 в 17:46
Укрaинскиe писaтeли
поэты Укрaины,кому кaкиe нрaвятся книги,писaтeли.Отношусь с симпaтиeй к Т.Г Шeвчeнкa,И.Фрaнкa,
*
slaventei7
ts 29 мая 2010 в 17:48
тaковой тeмы нe нaшол,eсли eсть зaкройтд.
*
IceMage
30 мая 2010 в 22:50
А что в них особенного, чтобы отдельную тему создавать?
*
shizma
1 июн 2010 в 18:25
!ceMage, особенное то, что они украинские :) раньше я любил читать на украинском языке. Помню, первая книга была переводом какого то убитого детектива прибалтийского автора. В нашей русскоязычной библиотеке было мало книг на украинском. Но была интересная историческая проза. Вот авторов я к сожалению не помню. Особенно нравились рассказы о казаках то ли Будзиновского, то ли еще как то так.
*
@AV!ATOR@
29 окт 2010 в 14:25
Очень нравится Тарас Шевченко и его ,,Гайдамаки"". И ище ,,Хiба ревуть воли як ясла повнi"". Автор вроде Панас Мирний.
*
AdReNaL1n
29 окт 2010 в 21:47
Сейчас тяжело вспомнить, в маршрутке еду. А тема нужна, автору плюс. Жаль только, что с ошибками написал..
*
Stiven King
30 окт 2010 в 00:10
Шевчеко очень нравится особенно его политические типа-и живым и ненародженым... также Василь Симоненко-Ти знаєш, що ти - людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя - єдина, Мука твоя - єдина, Очі твої - одні. и обожаю Ліну Костенко-,тут вообще трудно что то выбрать,все отличное!прямо цитировать и цитировать.... ну например-Цей ліс живий. У нього добрі очі. Шумлять вітри у нього в голові. Старезні пні, кошлаті поторочі, літопис тиші пишуть у траві. или так -Усе на світі варто пережити І кожен фініш - це по суті старт І наперед не треба ворожити І за минулим плакати не варт! а вот еще -
30 окт 2010 в 00:12 / Stiven King (2)
*
Stiven King
30 окт 2010 в 00:13
Життя іде і все без коректур І час не стишує галопу Давно нема маркізи Помпадур І ми живем після потопу Не знаю я ,що буде після нас В які природа убереться шати Єдиний хто не стомлює це час А ми живі,нам поспішати треба Зробити щось,лишити по собі А ми нічого,пройдемо ,як тіні Щоб тільки неба очі голубі Цю землю завжди бачили в цвітінні Щоб ці ліси не вимерли,як тур Щоб ці слова не вичахли,як руди Життя іде і все без коректур І як напишеш так і буде Але не бійся прикрого рядка Прозрінь не бійся бо вони,як ліки Не бійся правди хоч яка гірка Не бійся смутків хоч вони як ріки Людині бійся душу ошукать Бо в цьому схибиш- то уже на вік. кстати она еще живая )))
*
Stiven King
30 окт 2010 в 00:14
Страшні слова, коли вони мовчать, коли вони зненацька причаїлись, коли не знаєш, з чого їх почать, бо всі слова були уже чиїмись. Хтось ними плакав, мучивсь, болів, із них почав і ними ж і завершив. Людей мільярди і мільярди слів, а ти їх маєш вимовити вперше! извиняйте за небольшой копипаст,не удержался)))) да и быстрее писать так это все Лина Костенко А Дмитра Павличко любит кто то? вот такой хороший - Коли ми йшли удвох з тобою Вузькою стежкою по полю, Я гладив золоте колосся, Як гладить милому волосся Щаслива, ніжна наречена................
30 окт 2010 в 00:21 / Stiven King (3)
*
yura2278
5 ноя 2010 в 16:28
Франко
*
Nau
14 ноя 2010 в 22:02
Stiven King, скажи Кобзар это разве не Шевченко,но особенно понравился стих Леся Украинка ""на майдане Бiле Церковь революция идэ и.т.п
*
izizyuma
13 дек 2010 в 09:23
Nau, seclub.org/forum/goto/12316607/ - Лариса Петровна в гробу перевернулась от такого кощунства :uzhas: Я на Украине только два года прожила и то знаю,что это вирш Павла Тычины.
Скачать тему
Для полноценного использования разделов сайта войдите или зарегистрируйтесь.
Литература | Обо всём | Форум | Главная
18+ © Seclub.org 2003-2024